Forum Discuţii juridice Noul Cod CAEN 2008 Buna seara, detin un restaurant si pentru a participa ...
Discuție deschisă în Noul Cod CAEN 2008

Buna seara, detin un restaurant si pentru a participa la licitatii ...

Buna seara, detin un restaurant si pentru a participa la licitatii organizate de primarii, spitate , case de batrani, puscarii pentru dus mancare ce cod caen imi trebuie? 5629 este ok?
Este bun.
Cod CAEN 5629 Alte activitati de alimentatie n.c.a.