avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1171 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Noul Cod CAEN 2008 Buna seara, detin un restaurant si pentru a participa ...
Discuție deschisă în Noul Cod CAEN 2008

Buna seara, detin un restaurant si pentru a participa la licitatii ...

Buna seara, detin un restaurant si pentru a participa la licitatii organizate de primarii, spitate , case de batrani, puscarii pentru dus mancare ce cod caen imi trebuie? 5629 este ok?
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 06:38, 23 Aprilie 2021
Este bun.
Cod CAEN 5629 Alte activitati de alimentatie n.c.a.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Mancare calda -cod caen? vasi49 vasi49 ce cod CAEN are o activitate de prepararea de mancare calda din bucataria italiana ,comercializata exclusiv pentru la domiciliu. (vezi toată discuția)
Cod(uri) caen pentru fast-food sau clatitarie? ElenaComanescu ElenaComanescu Buna ziua, Doresc sa imi deschid o intreprindere mica care sa se axeze pe producerea si comercializarea clatitelor dar la acestea sa pot vinde si un suc, o ... (vezi toată discuția)
Ce cod caen este atribuit unei cafenele? florentza florentza Eu am gasit urmatoarea clasificare Cod caen - 561 Restaurante 5610 Restaurante Cod caen - 562 Activitati de alimentatie (catering) pentru evenimente ... (vezi toată discuția)