Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua! Va rog frumos, daca se poate, sa ma ajutati ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua! Va rog frumos, daca se poate, sa ma ajutati cu un ...

Buna ziua!
Va rog frumos, daca se poate, sa ma ajutati cu un model de fisa de post pentru morar.
Multumesc frumos!
Vedeti acest link
[ link extern ]
Multumesc!