Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Somație de plata la locul de munca de la ANAF.
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Somație de plata la locul de munca de la ANAF.

Am primit o somație de plata la locul de munca de la ANAF ,suma este de 2300 . Cât la suta îmi poate opri,salaru brut este de 2800 și net 1700?
george-neagu, moderator
1/3 din venitul net se va retine.