Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Termen limita depunere dosar de pensionare
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Termen limita depunere dosar de pensionare

Buna ziua, unchiul meu a implinit virsta de pensionare in luna mai 2021. Daca nu poate ajunge sa depuna dosarul de pensionare ,care este termenul limita in care acest dosar poate fi depus?
cata272, utilizator
Nu exista termen limita ... Legea prevede doar cand poate fi depusa cererea de pensionare.