Media Intră în comunitate
avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 603 soluții astăzi

Webinar Premium LIVE: Riscuri și obligații privind combaterea spălării banilor. Joi, 1 Iulie, de la ora 11:00. Rezervă loc și participă → 

Sinteza zilei avocatnet.ro: 10 lucruri de știut astăzi! Înscrie-te gratuit →

Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Imi recomandați un avocat bun in Cluj?! Multumesc!
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Imi recomandați un avocat bun in Cluj?! Multumesc!

Imi recomandați un avocat bun in Cluj?! Multumesc!
Cel mai recent răspuns: gi-jane2 , moderator 06:32, 18 Mai 2021
In forum nu se fac recomandari.

Puteti alege dvs un avocat din lista consultantilor inscrisi pe Forum
www.avocatnet.ro/Avocat-din-...

sau alegeti din tabloul avocatilor din Romania aflat pe site-ul Uniunii Naționale a Barourilor din România
[ link extern ]
cine stie si doreste, va poate recomanda pe privat, altfel, poate gasit prin cunostinte, altfel, un nume pe un panou, poate va va spune mare lucru. referinte, puteti cauta si pe internet.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Avocat specializat asociatii proprietari - ansambluri rezidentiale andreibkn andreibkn Buna seara, Imi puteti recomanda un avocat specializat pe Asociatii Proprietari - Ansambluri rezidentiale? Avem aceasta speta ... (vezi toată discuția)
Avocati specializati cedo Kardu Kardu Buna ziua, va rog sa imi recomandati avocati foarte pregatiti si cu rezultate foarte bune( procese castigate) la CEDO.Mi- am facut o idee, dar as vrea si alte ... (vezi toată discuția)
Avocat bucuresti specializat asociatii proprietari VictorArditti VictorArditti Buna seara, Caut un avocat specializat in legislatia asociatiilor de proprietari si cu spete castigate. Bucuresti. (vezi toată discuția)