Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Imi recomandați un avocat bun in Cluj?! Multumesc!
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Imi recomandați un avocat bun in Cluj?! Multumesc!

In forum nu se fac recomandari.

Puteti alege dvs un avocat din lista consultantilor inscrisi pe Forum
www.avocatnet.ro/Avocat-din-...

sau alegeti din tabloul avocatilor din Romania aflat pe site-ul Uniunii Naționale a Barourilor din România
[ link extern ]
cine stie si doreste, va poate recomanda pe privat, altfel, poate gasit prin cunostinte, altfel, un nume pe un panou, poate va va spune mare lucru. referinte, puteti cauta si pe internet.