Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Proces penalitati ANL Henri Coanda
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Proces penalitati ANL Henri Coanda

Am cumparat in 2008 cu credit ipotecar un apartament ANL in cartierul Henry Coanda. In acest moment complexul este tot blocat si eu inca platesc rate luna de luna. Cum as putea proceda?
edi0220, utilizator