Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Ce se intampla cu voucherele ce raman neutilizate? Se ...
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Ce se intampla cu voucherele ce raman neutilizate? Se va face ...

Ce se intampla cu voucherele ce raman neutilizate in urma programului rabla electrocasnice 2021? Se va face o noua etapa specială cu bugetul ramas in urma lor sau raman la bugetul statului?
Cipi1234, utilizator