avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 414 soluții astăzi
Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Ce se intampla cu voucherele ce raman neutilizate? Se ...
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Ce se intampla cu voucherele ce raman neutilizate? Se va face ...

Ce se intampla cu voucherele ce raman neutilizate in urma programului rabla electrocasnice 2021? Se va face o noua etapa specială cu bugetul ramas in urma lor sau raman la bugetul statului?
Ultima modificare: Vineri, 4 Iunie 2021
Cipi1234, utilizator

Alte discuții în legătură

Impozit venit/declaratie unica IordacheClaudiaElena IordacheClaudiaElena Am predat o masina veche la Remat, prin programul rabla. Pe langa suma modica primita de la Remat pe fierul vechi, am primit o suma (in vouchere) de la buget ... (vezi toată discuția)
Bonuri valorice "rabla" - pot cumpara orice? teleman teleman a,m si eu o itrebare in legatura cu bonurile valorice care se dau pt rabla.este adevarat ca dak dai masina la rabla incepand de la 1 ianuarie 2010 iti da un ... (vezi toată discuția)
Buna ziua cand se genereaza voucherul pentru programul rabla ... 10and09 10and09 Buna ziua Cand se genereaza voucherul pentru programul rabla electrocasnice 2022? Intreb deoarece m-am inregistrat , mi-au fost validate datele dar in ... (vezi toată discuția)