avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1877 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Bună ziua, am găsit acum prin acte un certificat de ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Bună ziua, am găsit acum prin acte un certificat de moștenitor ...

Bună ziua, am găsit acum prin acte un certificat de moștenitor de la tatăl meu decedat unde scrie ca are 1000 acțiuni la sif Moldova. Îmi pute-ți spune ca reprezinta și ce valoare au în momentul de fata? Mulțumesc!

Alte discuții în legătură

Mosternire dividende delena87 delena87 Buna ziua. Am primit ieri de la Judecatorie o chemare in Instanta in urma cererii unchiului meu de a deveni mostenitor unic pe niste actiuni ale bunicului. In ... (vezi toată discuția)
Dividende neridicate de 15 ani Ionescu Ionescu Ionescu Ionescu Bună seara.Parintii mei sunt decedați de 12 ani și au avut acțiuni la SIF II Moldova.In actele pe care le am,exista si o procura speciala din care reiese ... (vezi toată discuția)
Dividende sif oltenia leusan leusan Buna ziua! As dori sa stiu de unde anume pot lua valoarea pe fiecare an a dividendelor SIF Oltenia.Aceasta a apartinut tatalui meu. Am trimis mai multe ... (vezi toată discuția)