Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Copiii care primesc pensie de urmas pot cumula pensia ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Copiii care primesc pensie de urmas pot cumula pensia cu salarii. ...

Copiii care primesc pensie de urmas pot cumula pensia cu salarii. Adica se pot angaja fara ca pensia sa le si suspende?
Da.