Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Exista vreo diferenta intre sediu secundar - punct de ...
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Exista vreo diferenta intre sediu secundar - punct de lucru?

Exista vreo diferenta intre sediu secundar - punct de lucru ?
Noi de fapt dorim sa inchiriem un spatiu cu destinatia depozit, nu vom avea nici un angajat acolo, doar echipamentele necesare desfasurarii activitatii.
Ce ar trebui sa solicit la Reg.Comertului - deschidere sediu secundar / punct de lucru / depozit ?
george-neagu, moderator
Punct de lucru versus sediu secundar
[ link extern ] /