Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... buna ziua.daca am interdictie intr-o tara europeana ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

buna ziua.daca am interdictie intr-o tara europeana pot sa o ...

buna ziua.daca am interdictie intr-o tara europeana pot sa o tranzitez?
~ Conținut șters la cerere ~