avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 504 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Tatăl meu s-a născut în România in anul 1942 luna ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Tatăl meu s-a născut în România in anul 1942 luna octombrie ...

Tatăl meu s-a născut în România in anul 1942 luna octombrie iar frații lui care s-au născut în Bulgaria beneficiază de indemnizatie de la bulgari.
Întrebarea este dacă poate beneficia și el de acesta.

Alte discuții în legătură

Buna seara .sintem 6 frati (3 baieti si 3 fete) .tatal nostru care ... Zahan M Zahan M Buna seara .Sintem 6 frati (3baieti si 3fete) .Tatal nostru care este decedat a fost prinzionier in Rusia 1 an, 3 luni si 5 zile., 5 dintre noi beneficim de ... (vezi toată discuția)
Bună ziua am și eu o întrebare bunica și bunicul meu au fost ... Nic1975 Nic1975 Bună ziua am și eu o întrebare bunica și bunicul meu au fost deportați în România din Bulgaria. Rudele mele beneficiază cu pensi de urmaș ca o ... (vezi toată discuția)
Buna ziua! sunt fiica de veteran de razboi. va rog sa imi spuneti ... cristeadraguta@yahoo.com cristeadraguta@yahoo.com Buna ziua! Sunt fiica de veteran de razboi. Va rog sa imi spuneti daca beneficiez de drepturi conf. legilor cu caracter special . Mentionez ca anul in care ... (vezi toată discuția)