Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Buna ziua, ma numesc T. V. si in aceasta dimineata am ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Buna ziua, ma numesc T. V. si in aceasta dimineata am ...

Buna ziua, ma numesc T.V. si in aceasta dimineata am primit un mesaj de amenintare care suna cam asa: Fereste-te de mine ca, nu-i a bine, Nu mai veni la non-stop. problema e ca mi sa terminat bateria si tel este vechi si cand l-am aprins nu stiu ce sa intamplat ca nu mai gasesc mesajul. Intrebarea mea este daca pot depune o plangere pe baza mesajului si unde as putea sa o fac in afara de politia locala. Multumesc
Cabinet de Avocat ”Patrascu Razvan”, Avocat
Plangerea se poate depune la politie sau parchet.
Multumesc frumos, dar daca nu deranjez as mai avea o intrebare. Mi se ia in considerare doar mesajul ?
Eu stiu de la cine l-am primit dar nu il mai am in tel in mesaje ci doar am reusit sa il copiez
Cum ati reusit sa il copiati?
I l-am trimis la un prieten copiat de la mesaje inainte sa mi se stinga pe aplicatia whats up si l-am luat de acolo. Nu am putut sa fac poza la ecran ca nu merge bine telefonul
Ati facut print screen?