avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 799 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Buna ziua, ma numesc T. V. si in aceasta dimineata am ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Buna ziua, ma numesc T. V. si in aceasta dimineata am ...

Buna ziua, ma numesc T.V. si in aceasta dimineata am primit un mesaj de amenintare care suna cam asa: Fereste-te de mine ca, nu-i a bine, Nu mai veni la non-stop. problema e ca mi sa terminat bateria si tel este vechi si cand l-am aprins nu stiu ce sa intamplat ca nu mai gasesc mesajul. Intrebarea mea este daca pot depune o plangere pe baza mesajului si unde as putea sa o fac in afara de politia locala. Multumesc
Ultima modificare: Duminică, 18 Iulie 2021
Cabinet de Avocat ”Patrascu Razvan”, Avocat
Cel mai recent răspuns: viorel00 , utilizator 12:13, 18 Iulie 2021
Plangerea se poate depune la politie sau parchet.
Multumesc frumos, dar daca nu deranjez as mai avea o intrebare. Mi se ia in considerare doar mesajul ?
Eu stiu de la cine l-am primit dar nu il mai am in tel in mesaje ci doar am reusit sa il copiez
Cum ati reusit sa il copiati?
I l-am trimis la un prieten copiat de la mesaje inainte sa mi se stinga pe aplicatia whats up si l-am luat de acolo. Nu am putut sa fac poza la ecran ca nu merge bine telefonul
Ati facut print screen?

Alte discuții în legătură

Hartuite pe facebok Barna Margareta Barna Margareta Sunt hărțuită de fostul meu prieten pe pagina lui de facebok ,cu minciuni denigratoarea l a,adresa mea si a copiilor mei,si cu fotografii Ce pot face ? (vezi toată discuția)
Țeapă quickmobile alexandru20146 alexandru20146 Bună ziua, Am făcut nefericita alegere de a cumpăra de la Quickmobile. Mi-am luat un telefon Asus Zoom ZX551ML 128gb și în jumătate de an mi-au ... (vezi toată discuția)
Captura ecran/pagina web ca proba sierra sierra Exista vreun soft sau un serviciu online cu care se poate face captura de eran sau de pagina web astfel incat sa fie folosita ca dovada/proba la o plangere la ... (vezi toată discuția)