Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Taxa pod Fetesti expirata
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Taxa pod Fetesti expirata

Am platit mai multe treceri pod Fetesti, datorita pandemiei acestea nu s a putut folosi si au expirat conform CNAIR dupa 12 luni. Ce sanse am ca aceste taxe platite si “expirate” sa fie reactivate pentru a le putea utiliza, sau sa mi recuperez sumele?
Manuela Rășină, administrator