Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Buna ziua! Am o firma Srl, asociat unic si ...
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Buna ziua! Am o firma Srl, asociat unic si administrator cu datorii ...

Buna ziua! Am o firma Srl, asociat unic si administrator cu datorii catre stat. As dori sa vand firma . As putea face acest lucru? Care sunt pasii pe care trebuie sa i urmez si pentru a nu ramane ulterior cu datoria sau alte probleme?