Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Pensie urmas - deces persoana neasigurata
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Pensie urmas - deces persoana neasigurata

Buna ziua.

In cazul unei persoane neasigurate la momentul decesului, ar fi posibila acordarea pensiei de urmas (din contributiile anterioare) copilului student?

Multumesc frumos.
~ Conținut șters la cerere ~