Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Soția mea a fost în șomaj tehnic timp de trei ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Soția mea a fost în șomaj tehnic timp de trei luni.conf.OUG ...

Soția mea a fost în șomaj tehnic timp de trei luni.conf.OUG 28/2009,
Benificiaza de vechime în câmpul muncii, în aceea perioada?
Somajul tehnic constituie perioada de stagiu de cotizare pentru pensie.
Cornel Vasile, Consilier juridic