Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... Buna ziua Vreau sa dau in judecata compania aeriana ...
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

Buna ziua Vreau sa dau in judecata compania aeriana care nu mi-a ...

Chemare in judecata
Buna ziua
Vreau sa dau in judecata compania aeriana care nu mi-a restituit contravaloarea biletelor de avion pentru un zbor anulat. Va rog sa-mi spuneti unde se depune actiunea de chemare in judecata: in localitatea in care este sediul firmei sau la domiciliul meu.
Va multumesc
Sanosimproconsult, utilizator