Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Bună ziua. OCPI este obligat sa-mi comunice ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Bună ziua. OCPI este obligat sa-mi comunice documentele pe baza ...

Bună ziua. OCPI este obligat sa-mi comunice documentele pe baza cărora a intabulat terenul meu pe numele altei persoane?
FARKAS TRAIAN IOSIF, utilizator