Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... AMENZI
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

AMENZI

Buna ziua. Lucrez la o primarie, din greseala am incasat o suma pentru o amenda de rovinieta la un PFA,in termen, au trecut cateva luni si acum am observat ca trebuia incasata la bugetul de stat si nu cel local.Exista vreo procedura prin care sa restitui suma catre bugetul de stat si sa le apara in termen?
irina19867, utilizator