Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Bună,am primit o amendă de 650 lei şi 30 zile de ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Bună,am primit o amendă de 650 lei şi 30 zile de munca nerenumerată,mi ...

Bună,am primit o amendă de 650 lei şi 30 zile de munca nerenumerată,mi sa spus de la primaria de care apartin că 8h este echivalentul a 1 zi.Cine ia decizia asta? Din ce m-am documentat am aflat că 2h echivalent cu 1 zi. Va mulțumesc!
~ Conținut șters la cerere ~
Două dosare pentru consum de droguri .Unul pentru o cantitate de 0,3 marijuana,iar cel de al doilea o cantitate de 0,8marijuana si 2 comprimate MDMA. Nu am primit o sentință cu suspendare,doar amenda de 650 lei si zilele respective.
~ Conținut șters la cerere ~