Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Foaie de parcurs și delegație în fiecare zi?
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Foaie de parcurs și delegație în fiecare zi?

Bună ziua ca administrator de firma nou înfintata vreau sa lucrez ca subcontractor cu o firma de curierat .
Întrebarea mea este dacă eu fac curierat într-un oraș(exp arad)sau și localitățile din împrejurimi al județului Arad ridicări și livrări sunt obligat prin lege sa fac foaie de parcurs și delegație în fiecare zi pentru firma de curierat cu cea care sunt în colaborare ca subcontractor? Sau doar foaia de parcurs nu și delegația (ordinul de deplasare)Mulțumesc!
george-neagu, moderator