Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Buna ziua , in legătura cu legea 118/2019 ... exista ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Buna ziua , in legătura cu legea 118/2019 ... exista vreo cale ...

Buna ziua , in legătura cu legea 118/2019 ... exista vreo cale de atac ?
Au trecut 35 de ani de când am fost condamnat ,fără alte antecedente penale , nici măcar o amenda ... cazierul curat ...pot deschide un proces pt ca mi se pare un abuz sa fiu chemat după atâți ani la Poliție pt amprente , probe și poze ?
Va rog sa ma ajutați cu o părere .
Buna ziua ,
Cum as putea formula o plângere solicitând revocarea actului administrativ unității emitente ?
Oare CCR a dat vreo soluție la dosarul 2398D/2020 , eu nu găsesc dosarul pe site la CCR .
Va mulțumesc
Bună seara, astăzi am primit o veste buna, soțul urma sa semneze după 3 luni, iar ofițerul de politie I-a transmis ca nu mai este nevoie, dosarul s-a arhivat... Menționez ca a căzut nevinovat acum 30 de ani la o fapta in Germania el fiind minor atunci... Anul trecut a fost înștiințat sa se prezinte la politie pt. Prelevare de probe. A fost, iar acum am primit vestea cea buna. A mai primit cineva asa ceva?
Toti cei afectati,va invit sa ne alaturam pe Facebuk In grupul
Legea Nazista 118/2019
Acolo o sa discutam si sa ne strangem cat mai multi in cautare de soluti
ce termen de pronuntare au cei de la CCR? imediat trec 2 ani si mumiile inca nu au dat nimic...