Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Buna ziua de unde stiu cati bani trebuie sa incasez ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Buna ziua de unde stiu cati bani trebuie sa incasez dupa cota ...

Buna ziua de unde stiu cati bani trebuie sa incasez dupa cota parte
Buna ziua,
O idee ar fi sa verificati grilele notariale legate de valoarea terenurilo/casei...
Daca detaliati speta ,putem incerca sa analizam si eventual sa va raspundem