Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Bună ziua unde as putea găsi arhiva la autotitan sa ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Bună ziua unde as putea găsi arhiva la autotitan sa de pe strada ...

Bună ziua unde as putea găsi arhiva la autotitan sa de pe strada Smârdan nr 29 bucuresti,pentru adeverinta de vechime cu grupa 2-a de munca,tatal meu are o adeverinta de la ei dar nu are date de identificare și nu este luata în calcul la casa de pensii,va mulțumesc!
Nu reușesc sa deschid mesajul primit
Intrebati la ONRC care este statutul Societatii Comerciale "Special Transport" - S.A.,CUI 3318476 si luati legatura cu acestia ... poate stiu unde se afla arhiva.

Societatea a luat fiinta prin divizarea societăţii comerciale "Autotitan" - S.A. Bucureşti.

sau

Intrebati la
Direcţia Arhivelor Naţionale ale Municipiului București
Adresa: Bucureşti, Calea Văcăreşti, nr. 470, sect. 4.
Telefon Relaţii cu Publicul: 021/332.07.71; telefon Relaţii cu Publicul, prin centrală: 021/303.70.80, la interior 15269

Telefon Secretariat: 021/303.70.80, la interior 15251
Fax Secretariat: 021/332.52.35
E-mail: smban@arhivelenationale.ro
Va mulțumesc frumos!