avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 583 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Paşapoarte, cărţi de ... Buna ziua. Se poate inregistra online (scanat ...
Discuție deschisă în Paşapoarte, cărţi de identitate, acte de stare civilă - formalităţi, obţinere, probleme

Buna ziua. Se poate inregistra online (scanat documente) un contract ...

Buna ziua. Se poate inregistra online (scanat documente) un contract de inchiriere spatiu? la ANAF? Motivele sunt evidente.

Alte discuții în legătură

Buna ziua. sora mea a plecat in strainatate si eu i-am dat bani ... Adrian8571 Adrian8571 Buna ziua. Sora mea a plecat in strainatate si eu i-am dat bani pentru un apartament din Bucuresti, insa nu am facut contract de vanzare-cumparare deoarece ... (vezi toată discuția)
Poliția mi-a cerut ștampilă anaf pentru contractul de închiriere Plethonis Plethonis Bună-ziua, Trebuie să îmi reînnoiesc cartea de identitate pentru că a expirat. Locuiesc cu chirie. La poliție mi-au spus că trebuie ca contractul de ... (vezi toată discuția)
Chirias cu contract de inchiriere fara stampila anaf zadirion zadirion Sunt in Bucuresti. Ma aflu in imposibilitatea de a obtine viza de flotant deoarece copia mea dupa contractul de inchiriere nu contine stampila ANAF, doar ... (vezi toată discuția)