Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Buna ziua! Am o nelamurire. Am lucrat la un magazin ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Buna ziua! Am o nelamurire. Am lucrat la un magazin partener ...

Buna ziua! Am o nelamurire. Am lucrat la un magazin partener Telekom pana anul acesta in mai cand firma s.a desfiintat,in iunie am aflat ca sunt insarcinata,nasc in martie 2022 si as vrea sa stiu daca beneficiez de indemnizatia de crestere copil pt ca dupa calculele mele as avea 12 luni lucrate in ultimii 2 ani.
Postați perioadele lucrate..
August 2019-Mai 2021

Cornel Vasile a scris:

Postați perioadele lucrate..

data nasterii : martie 2022

perioada eligibila : aprilie 2020 - martie 2022

perioadaluata in considerare: aprilie 2020 - mai 2021 .... 14 luni

In speta, beneficiati de indemnizatia CCC
data nasterii : martie 2022

perioada eligibila : aprilie 2020 - martie 2022

perioadaluata in considerare: aprilie 2020 - mai 2021 .... 14 luni

In speta, beneficiati de indemnizatia CCC