Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Bună seara Dacă cineva ma poate ajuta , cu datoriile ...
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Bună seara Dacă cineva ma poate ajuta , cu datoriile către ...

Bună seara
Dacă cineva ma poate ajuta , cu datoriile către ANAF , ai o suma de bani datorie de exemplu accize pe țigări, dacă acum se judeca cazul . După ce se termina cazul cum o sa și recupereze Anaf-ul prejudiciul. As fi interesat cum se pune poprire pe conturi sau dacă ai ceva bani în cont o sa ții oprească și pe aceia Banca sau doar bani care îți sunt virați în cont după ce se termina procesul. O sa-ti i-a din ei .
Mulțumesc de răspuns anticipat
Va ia toti banii din cont, fara sa conteze data depunerii.