Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... asistent personal pensionar
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

asistent personal pensionar

Bună ziua. Doresc să știu până la ce vârstă poate fi menținută în activitate o persoana angajată în funcția de asistent personal al persoanei cu handicap grav care are și calitatea de pensionar la limită de vârstă? Mulțumesc.
PAVEN ANA MARIA, utilizator