Forum Discuţii juridice Dreptul, calculatorul meu şi ... Buna Ziua! Ma numesc Pisleag George am 35 ani si sunt ...
Discuție deschisă în Dreptul, calculatorul meu şi internetul

Buna Ziua! Ma numesc Pisleag George am 35 ani si sunt din Braila. ...

Buna Ziua! Ma numesc Pisleag George am 35 ani si sunt din Braila. Am o problema. In urma unei postari Pro vaccin am fost raportat in mod abuziv de catre troli anti vaccinisti si blocat abuziv de catre facebook pentru 30 zile. Tchibo a lansat un concurs pe pagina de facebook a lor. Dar nu vor sa imi ia in considerare raspunsul primit pri mesaj privat zicand ca ei iau in considerare doar raspunsurile postate la comentariul postarii dumnealor. CONSIDER CA SUNT DISCRIMINAT. Pot da in judecta Tchibo? Sau ce pot face? vreau ca pe viitor userii facebook blocati abuziv de catre algoritmii aiuriti ai facebook din cauza trolilor, sa nu mai poata fi discriminati de catre astfel de campanii.
~ Conținut șters la cerere ~