Forum Discuţii contabile şi ... Taxa pe Valoarea Adaugată - TVA O achizitie de utilaje din Polonia trebuie raportata ...
Discuție deschisă în Taxa pe Valoarea Adaugată - TVA

O achizitie de utilaje din Polonia trebuie raportata la ANAF, in DAC6-privind optimizarile fiscale?

Buna seara
Intrebarea mea este :
O achizitie de utilaje din Polonia trebuie raportata la ANAF, in DAC6-privind optimizarile fiscale??
Multumesc !!
george-neagu, moderator