Forum Discuţii juridice Învăţământ - probleme ... Buna ziua ! Testele de evaluare ale elevului in ...
Discuție deschisă în Învăţământ - probleme juridice conexe

Buna ziua ! Testele de evaluare ale elevului in clasele I-VIII ...

Buna ziua !
Testele de evaluare ale elevului in clasele I-VIII se predau elevului sau sunt pastrate de profesor?
Se retin de catre cadrul didactic si se păstrează în unitatea de învăţământ.
temei juridic ?
art.135 alin 5 din Regulamentul-cadru de organizare şi funcţionare a unităţilor de învăţământ preuniversitar apobat prin ORDIN nr. 5447 din 31 august 2020 al MEN, modificat si completat

[ link extern ]
SM LEGAL CONSSULT , Consultant de business