Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate rabla pentru electrocasnice
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

rabla pentru electrocasnice

Bună ziua. Am o nelămurire. In programul rabla pentru electrocasnice pot să dau pt o tabletă la schimb un televizor sau un frigider? Vă mulțumesc.
Bună ziua,

Da, pentru tablete și laptopuri se poate preda la schimb un alt echipament inclus în program.

Aveți o serie de întrebări și răspunsuri aici:
www.avocatnet.ro/articol_579...