Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Autorizatia de functionare de la primarie
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Autorizatia de functionare de la primarie

Infiintarea unei societati comerciale cu activitate principala corespunzatoare caen 6832Administrarea imobilelor pe baza de comision sau contract ,presupune obtinerea prealabila a unei autorizatii de functionare de la primarie sau aceasta se obtine ulterior infiintarii societatii?
george-neagu, moderator
Buna ziua,

Nu este necesara obtinerea unei autorizatii de functionare de la Primarie.