avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 967 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Învăţământ - probleme ... Buna ziua. Din nefericire am pierdut toate actele ...
Discuție deschisă în Învăţământ - probleme juridice conexe

Buna ziua. Din nefericire am pierdut toate actele doveditoare ...

Buna ziua.
Din nefericire am pierdut toate actele doveditoare de terminare a liceului ( diploma de bacalaureat , foaie matricolă etc) iar liceul unde am terminat nu mai exista . Am absolvit un colegiu particular care la numai câțiva ani după ce am am terminat s a desființat .
Nu știu cum pot recupera actele . Bănuiesc ca la Inspectoratul Județean ar exista duplicate .
Dacă poate cineva sa ma ajute cu informații va rog .
Mulțumesc anticipat .

Alte discuții în legătură

Recuperare foaie matricola atir atir As dori sa stiu cum pot sa recuperez o foaie matricola de la o scoala postliceala desfiintata, mai exact unde trebuie sa ma interesez de arhiva Multumesc (vezi toată discuția)
Mamei mele i s-a pierdut diploma de bac. ce trebuie sa facem mai ... Cytadel Cytadel Mamei mele i sa pierdut diploma de bac. Ce trebuie sa facem mai departe? (vezi toată discuția)
Refuz eliberare diploma fica mea a absolvit liceul fara bac iar ... Antik Antik Refuz eliberare diploma Fica mea a absolvit liceul fara bac iar secretara scolii spune ca nu se eliberează diploma ci doar foaie matricol.. Liceul este ... (vezi toată discuția)