Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Societatea achizitioneaza produse de la entitati ...
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Societatea achizitioneaza produse de la entitati protejate.

Daca societatea achizitioneaza produse de la entitati protejate, dar suma este mai mare decat 50% din contributia la fondul de handicap, se poate deduce si din luniile urmatoare?
george-neagu, moderator
Sau putem deduce suma integrala? Instructiunile asa ar zice... ca deducem suma integrala si esalonam si pe luniile urmatoare daca este cazul, dupa cum se vede in instructiuni: [ link extern ]