Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Vreau sa știu dacă valabilitatea tichetelor de ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Vreau sa știu dacă valabilitatea tichetelor de vacanta emise ...

Vreau sa știu dacă valabilitatea tichetelor de vacanta emise în 2020,cu valabilitate decembrie 2021 se mai prelungește?
Voucherele de vacanţă emise în 2020 vor putea fi folosite și în 2022
www.avocatnet.ro/articol_563...
Buna ziua

Atenție! Deocamdata este doar un proiect. Nu a intrat in vigoare.
Proiectul de OUG trebuie adoptat de Executiv și publicat în Monitorul Oficial pentru a se putea aplica.