Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Radiere a persoanelor fizice de pe site-ul registrului ...
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Radiere a persoanelor fizice de pe site-ul registrului comertului

La cererea de radiere a persoanelor fizice de pe site-ul registrului comertului, la sectiunea IV, punctul 4, scrie cuvantul Prin, urmat de spatiul de completat. pe urma ”in calitate de„ , urmat de „conform”. Ce trebuie scris acolo ?
La aceeasi sectiune , punctul 7 sunt 5 rubrici care vorbesc de inregistrarea in RC ,Aici ce ar trebui bifat ?
La punctul 7.6 m-as incadra la radiere si sa scriu Lipsa Activitate, in sectiunea Altele.
La OPIS pentru documente depuse pentru inregistrare, autorizare functionare la care dintre trebuie scrisa data si numarul ?
george-neagu, moderator