Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Buna ziua. Locuiesc la ultimul etaj al unui bloc cu ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Buna ziua. Locuiesc la ultimul etaj al unui bloc cu patru etaje ...

Buna ziua.
Locuiesc la ultimul etaj al unui bloc cu patru etaje și am probleme grave cu hidroizolatia, probleme pe care asociația de locatari refuza sa le rezolve.
Nu doresc sfaturi sau consiliere, ci va rog daca imi puteti recomanda un avocat din Iasi capabil să mă ajute în această privință, contra cost bineinteles.
Va mulțumesc.
urmariti mesageria privata, recomandari puteti primi doar acolo, nu pe forum.
Maya844 a scris:

Buna ziua.
.....
Nu doresc sfaturi sau consiliere, ci va rog daca imi puteti recomanda un avocat din Iasi capabil să mă ajute în această privință, contra cost bineinteles.
Va mulțumesc.

In forum nu se fac recomandari.

Puteti alege dvs un avocat din lista consultantilor inscrisi pe Forum
www.avocatnet.ro/Avocat-din-...

sau alegeti din tabloul avocatilor din Romania aflat pe site-ul Uniunii Naționale a Barourilor din România
[ link extern ]
Anterior variantei de solutionare prin avocat,incercati sesizarea oficiala a serviciului de sprijinire si indrumare asociatii de proprietari din primarie
Dureaza mai putin,necesita mai putin stress