avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 585 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Buna ziua. Locuiesc la ultimul etaj al unui bloc cu ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Buna ziua. Locuiesc la ultimul etaj al unui bloc cu patru etaje ...

Buna ziua.
Locuiesc la ultimul etaj al unui bloc cu patru etaje și am probleme grave cu hidroizolatia, probleme pe care asociația de locatari refuza sa le rezolve.
Nu doresc sfaturi sau consiliere, ci va rog daca imi puteti recomanda un avocat din Iasi capabil să mă ajute în această privință, contra cost bineinteles.
Va mulțumesc.
Cel mai recent răspuns: ynocentta , utilizator 23:55, 31 Decembrie 2021
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
urmariti mesageria privata, recomandari puteti primi doar acolo, nu pe forum.
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Maya844 a scris:

Buna ziua.
.....
Nu doresc sfaturi sau consiliere, ci va rog daca imi puteti recomanda un avocat din Iasi capabil să mă ajute în această privință, contra cost bineinteles.
Va mulțumesc.



In forum nu se fac recomandari.

Puteti alege dvs un avocat din lista consultantilor inscrisi pe Forum
www.avocatnet.ro/Avocat-din-...

sau alegeti din tabloul avocatilor din Romania aflat pe site-ul Uniunii Naționale a Barourilor din România
[ link extern ]
Anterior variantei de solutionare prin avocat,incercati sesizarea oficiala a serviciului de sprijinire si indrumare asociatii de proprietari din primarie
Dureaza mai putin,necesita mai putin stress

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Avocat familiarizat in dreptul transporturilor? Andrei2346768 Andrei2346768 Buna ziua, Am nevoie de un avocat familiarizat cu dreptul transporturilor pentru a clarifica cateva nelamuriri. (vezi toată discuția)
Ce avocat din iasi e specializat in codul rutier si permise de ... Stefan V Stefan V Ce avocat din Iasi e specializat in codul rutier si permise de conducere? (vezi toată discuția)
Buna ziua. vreau sa gasesc un avocat/a din iasi care sa ma ajute ... roxenp123 roxenp123 Buna ziua. Vreau sa gasesc un avocat/a din iasi care sa ma ajute cu partajul dar sa nu fie exagerat de scumpa. Multumesc tare mult! (vezi toată discuția)