avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1939 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Pentru pensia privata de la pilonul 2 daca se va ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Pentru pensia privata de la pilonul 2 daca se va retrage toată ...

Pentru pensia privata de la pilonul 2 daca se va retrage toată suma in afară de impozit se va plăti și CASS 10 la sută?

Alte discuții în legătură

Impozitele în cazul unei pensii de la pilonul iii II_Maria II_Maria Bună ziua, Privind impozitele în cazul unui pensionar cu pensie de 1000lei, care știu că nu se impozitează. Urmează să primesc aprox. 10000 de la ... (vezi toată discuția)
Bună ziua, mama mea a decedat si voiam sa știu dacă exista ... Alexandra102590 Alexandra102590 Bună ziua, mama mea a decedat si voiam sa știu dacă exista posibilitatea sa ii sting un credit pe care aceasta îl are la BCR cu pensia privata din pilonul ... (vezi toată discuția)
Bună seara, aș dori să știu, dacă din suma care ți se calculează ... Elena Cucuiet Elena Cucuiet Bună seara,aș dori să știu, dacă din suma care ți se calculează din pilonul 2, din ziua depunerii cererii pt.retragerea sumei totale a pensiei ... (vezi toată discuția)