Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Contract de asociere Consiliu Local-Societate
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Contract de asociere Consiliu Local-Societate

Buna ziua!
Puteti sa ma ajutati cu un model de contract de asociere intre o societate privata si consiliul local?
Societatea doreste asfaltarea unui drum care apartine domeniului public al Comunei, finantat integral de societate.
va multumesc!
mikk, utilizator