Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Pensie pentru vechime de 11 ani
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Pensie pentru vechime de 11 ani

Buna ziua,
o doamna nascuta in 1960, cu 11 ani si 9 luni vechime poate primi vreun fel de pensie? Pensie minima sau pensie sociala? Nu stiu exact daca anii lucrati sunt inainte sau dupa '89.
Multumesc!
~ Conținut șters la cerere ~