Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Buna seara. O asociatie de parinti cum poate depune ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Buna seara. O asociatie de parinti cum poate depune aceste form ...

Buna seara.
Asociatia de parinti cum poate depune aceste form 230? Noi le-am indosariat/centralizat, asa cum am procedat in anii anteriori. Cum procedam acum?
luminitamicu, utilizator