Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... salut!as dori sa stiu si eu daca este ilegal sa ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

salut!as dori sa stiu si eu daca este ilegal sa montezi camere ...

salut!as dori sa stiu si eu daca este ilegal sa montezi camere video pe scara blocului unde locuiesc?sau ce conditii sunt necesare ptr.a fi montate?multumesc
Gasiti informatii utile aici: www.avocatnet.ro/forum/discu...
si aici: [ link extern ] /
Atat timp cat asociatia de proprietari a parcurs procedura prealabila ,este perfect legal instalarea de sisteme supraveghere in partea comuna de imobil de locuit in comun