Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Exista exceptii de la aceasta regula, pentru aprobare ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Exista exceptii de la aceasta regula, pentru aprobare constructie?

Exista exceptii de la aceasta regula, pentru aprobare constructie ?
Drum de minim 3,50 m (o banda) pentru drumuri cu lungimea de maxim 30 ml ;
- de minim 7,00 m (doua benzi) pentru drumuri cu lungimea intre 30 ml si 100 ml si cu trotuar cel putin pe o latura(de 1m), supralungiri pentru manevre de intoarcere la capat.
Speta in cauza, un drum montan de cca 200m , imposibil de largit peste 3 m., aflat in prelungirea drumului existent in acte, care are 3m.
nvp_playboy, utilizator