Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Bună seara am și eu o întrebare Dacă am card de ...
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Bună seara am și eu o întrebare Dacă am card de euro la ING ...

Bună seara am și eu o întrebare
Dacă am card de euro la ING și primesc o donație de peste 20000p de euro cât pot sa scot maxim la o retragere pe zi
VA MULȚUMESC
in conformitate cu regulile bancii. de ex banca mea permite 5000 eur