Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Depunere online declaratia unica
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Depunere online declaratia unica

Poate cineva sa-mi spuna cum pot depune online declaratia unica? Mi-am facut cont pe site la Anaf, dar nu stiu unde se completeaza. Trebuie sa downloadez formularul sau pot undeva sa-l completez online? Am gasit pe site ca trebuie sa completez formularul pdf inteligent si sa-l validez, dar nu-l gasesc
george-neagu, moderator
Descarcati aici formularul [ link extern ]

il completati , il validati apoi il incarcati aici : [ link extern ] /

cu user si parola pe care le-ati primit cand v-ati facut cont pe SPV la ANAF.
Multumesc pentru ajutor. Stiti cumva care este procedura pentru a infiinta o editura?