Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Contract part time constructii
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Contract part time constructii

Buna ziua!
Va rog sa ma ajutati in urmatoarea problema:
Salariat cu doua contracte de munca:
1. Contract part time firma constructii, venit brut 600 lei
2. Contract functie de baza, firma alt domeniu decat cel al constructiilor, 3500 lei venit brut.
M-ar interesa daca pt. primul contract beneficiaza de facilitatile din domeniul constructiilor?
Va multumesc!
E clar ca pentru anul 2021 nu este nicio problema sa se rectifice D112, nu s-a depus inca bilantul. Dar pentru 2020 si 2019?
Multumesc anticipat!