Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Cod IBAN Trezorerie
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Cod IBAN Trezorerie

Am rezolvat.

Buna ziua. Sunt la inceput si mi-am deschis un PFA. Apartin de ANAF Jibou.

Am gasit aceasta lista de coduri IBAN apartinand Trezoreriei Jibou.
[ link extern ]

Eu ma incadrez la categoria: "Impozit pe venituri obtinute din activitati independente".

Presupun ca acesta e contul. E posibil sa fie totusi o alta lista sau ceva de genul acesta? Ma gandesc ca nu e cazul.

Multumesc. O zi frumoasa.
Ionatan Roman, utilizator
Trebuie sa depuneti declaratia unica, iar platile se fac la Bugetul statului, contul este deschis la orice trezorerie si contine 5503xxxxxxxxx.. Contul pentru trezorerie Jibou RO48TREZ5645503XXXXXXXXX .
Am gasit IBAN-ul in SPV. Aparent nu stiam ca se poate plati direct de acolo. Multumesc.