avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 333 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Intrebare,.,O hotarare in numele legii este luate asa ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Intrebare,.,O hotarare in numele legii este luate asa fel pe ...

Intrebare,.,O hotarare in numele legii este luate asa fel pe scurt scris la info dosar..din 18/11/2021 !!!/.Dar din 18/11/2021 nu este motivate asa fel ca- sa fie dat in cunostinta atat reclamantului cat si al paratului,,Deci din 18/11/2021 nimic facut !!! Este corect./???.Trebuie stiute ca daca nu verificam info dosarul nimic inca nu stiam mici in prezent !!! din 18/11/2021 /Este corect acest lucru. ???/.Foarte frumos multumesc in cazul daca primesc un raspuns,.,
Cel mai recent răspuns: AV. GABRIELA GERBER , Avocat 19:38, 6 Aprilie 2022
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
da, redactările hotărârilor durează mult, pentru că sunt multe dosare.
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
In general dureaza, insa in cazul dvs puteti formula o cerere de urgentare a redactarii.....uneori dau rezultate,

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

La un dosar in numele legii a fost luat hotarare din 18/11/2021 ... fecsketata1958@gmail.com fecsketata1958@gmail.com La un dosar in numele legii a fost luat hotarare din 18/11/2021 scris pe scurt la info dosar hotararea DAR NIMIC MOTIVAY SAU DAT IN CUNOSTINTA/CE STIU STIU ... (vezi toată discuția)
Intrebare la o tribunal din romania din data de 18/11/2021 in ... fecsketata1958@gmail.com fecsketata1958@gmail.com Intrebare La o tribunal din Romania din data de 18/11/2021 in numele legi a fost luat o hotarare /Pe scurt era facut motivarea la info dosar/ Dupa acest ... (vezi toată discuția)
Motivarea sentintei- in cat timp de la ultimul termen? macmillan macmillan Exista vreun termen privind motivarea sentintei? In 22 iulie a fost ultimul termen iar de atunci nu am primit nici o instiintare iar pe site apare doar ... (vezi toată discuția)