Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Intrebare,.,O hotarare in numele legii este luate asa ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Intrebare,.,O hotarare in numele legii este luate asa fel pe ...

Intrebare,.,O hotarare in numele legii este luate asa fel pe scurt scris la info dosar..din 18/11/2021 !!!/.Dar din 18/11/2021 nu este motivate asa fel ca- sa fie dat in cunostinta atat reclamantului cat si al paratului,,Deci din 18/11/2021 nimic facut !!! Este corect./???.Trebuie stiute ca daca nu verificam info dosarul nimic inca nu stiam mici in prezent !!! din 18/11/2021 /Este corect acest lucru. ???/.Foarte frumos multumesc in cazul daca primesc un raspuns,.,
da, redactările hotărârilor durează mult, pentru că sunt multe dosare.
In general dureaza, insa in cazul dvs puteti formula o cerere de urgentare a redactarii.....uneori dau rezultate,